

Méretek 70×50×32 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Gyakorlati szennyeskezelés: A szennyes kosárhoz könnyű, kihúzható és levehető belső táska tartozik, ami megkönnyíti a ruhák mosógéphez való szállítását. - További tárolóhely: A felső polccal és két kisebb polccal felszerelt kosár további helyet biztosít a fürdőszobai és mosókonyhai alapvető termékek tárolására vagy dekorációra. - Zsírmentes kialakítás: A lécezett szerkezetnek köszönhetően ez a szennyes kosár javítja a légkeringést, segít eltávolítani a kellemetlen szagokat a mosókonyhában vagy hálószobában. - Természetes és biztonságos szerkezet: A szennyes kosár szilárd bambuszból és természetes fa felülettel készült, elegáns és könnyen illeszthető bútordarab. - Méretek: Összméretek: 50L x 32W x 70H cm. Teherbírás: 16 kg (összesen), 6 kg (felső polc), 3 kg (oldalsó polc), 4 kg (táska). Összeszerelés szükséges.
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 32 cm |
| Magasság: | 70 cm |
| Forma | Négyszögletes |
|---|---|
| Anyag | Szövet, Bambusz |
| Típus | Szennyestartó |
| Fedél | Fedéllel, Nytitott |
| Szín | Szürke |
| Gyártó | HOMCOM |

Bambusz, összecsukható, négyszögletes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
95×39×30 cm, bambusz, négyszögletes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bambusz, összecsukható, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szövet, négyszögletes, szennyestartó
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
60×30×40 cm, bambusz, szövet
Raktáron
Műanyag, fonott, kerek
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron

Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Szabadon álló
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Gáz
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron

140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Kapu
Raktáron
Játékkonyhák
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Fólia, műanyag, acél
Raktáron

Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fólia, acél
Raktáron