

Méretek 45×120×33 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 32 170 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Ülés 2 főnek: A pad 2 főnek biztosít helyet, lehetővé téve, hogy barátaival együtt üljön. - Modern design: Tölgyfa padként kortárs ülőhely az életterében. - Sokoldalú: Ez a fa pad praktikus és stílusos ülőhely az konyhába, étkezőbe vagy előszobába. - Fa keret: Masszív tölgyfa szerkezet biztosítja a tartós használatot. Csúszásmentes lábpárnák védik a padlót és zajtalan mozgást biztosítanak. - Méretek: Teljes méretek: 120H x 33Sz x 45M cm. Maximális terhelhetőség 240 kg. Összeszerelést igényel.
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 33 cm |
| Magasság: | 45 cm |
| Stílus | Modern, Rusztikus |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Anyag | Fa |
| Alak | Egyenes |
| Szín | Bézs |
| Gyártó | HOMCOM |


Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Szekrénnyel, fiókos, laminált
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, gyerekkel együtt növő
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron