

Méretek 45×102×36 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 26 027 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Modern Dizájn: Fenyőfa pad, modern ülőhely opció a nappalihoz. - Két Személynek: A pad két fő részére biztosít ülőhelyet, így barátaiddal együtt ülhetsz rajta. - Fa Váz: A masszív fenyőfa szerkezet biztosítja, hogy a padot évekig használhasd. Csúszásgátló talpakkal van ellátva, hogy megvédje a padlót és csendes mozgást biztosítson. - Sokoldalú Használat: Ez a fa pad praktikus és stílusos ülőhely opció a konyhában, étkezőben vagy a bejáratnál. - Méretek: Teljes méretek: 102L x 36W x 45H cm. Maximális terhelhetőség 220 kg. Összeszerelést igényel.
| Szélesség: | 102 cm |
|---|---|
| Mélység: | 36 cm |
| Magasság: | 45 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Fenyő |
| Anyag | Fa |
| Alak | Egyenes |
| Szín | Barna |
| Gyártó | HOMCOM |

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron

Fólia, horganyzott lemez
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
160×44×33 cm, fa, lábakkal
Raktáron
71×80×29 cm, matt, tölgyfa
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Műanyag, fém, lejtős tetővel
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Szekrénnyel, fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron