

Méretek 81×80×38 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 52 780 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- KÍGYÓ AJTÓ STÍLUS: Vonzó büfé természetes rattan ajtókkal, amelyek egyesítik a modern design-t és a bohémiás légkört, egyedi érintést adva az étkezőnek vagy nappalinak. - BŐVÍTETT TÁROLÁSI HELY: Tágas büfé széles munkalappal, polccal ellátott szekrénnyel és 4 fiókkal, tökéletes az edények és dísztárgyak tárolására és a tér rendezésére. - BIZTONSÁG ELŐSZÖR: Falra szereléshez anti-tipping eszközzel ellátva, ez a tárolóegység biztosítja a biztonságos használatot, megelőzve a felborulás kockázatát. - ERŐS KIVITELEZÉS: Laminált faforgácsból készült büfé természetes felülettel, rattan rács és fenyőlábak, ötvözi a tartósságot és az egyszerű karbantartást. - MŰSZAKI ADATOK: Teljes méretek: 80Sz x 38M x 80.5Ma cm. Ajánlott maximális teherbírás: 35 kg (összesen), 10 kg (szekrény) és 5 kg (egy fiók). Összeszerelés szükséges.
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 38 cm |
| Magasság: | 81 cm |
| Fa mintázat | Fenyő |
|---|---|
| Stílus | Modern, Rusztikus |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Barna |
| Felület | Matt |
| Alak | Egyenes |
| Típus | Egyrészes |
| Gyártó | HOMCOM |

76×80×40 cm, modern stílusú, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
85×98×29 cm, fa, rusztikus
Raktáron

Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron