

Méretek 82×58×29 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- ELEGÁNS DIZÁJN: A vászonhatású fiókok és a fehér fémváz összekapcsolásával ez a tárolószekrény tökéletesen illeszkedik a ház többi bútordarabjához - BŐSÉGES TÁROLÓHELY: A textil fiókos szekrény tágas felső tálcával, 1 polccal és 3 behajtható fiókkal (2 kicsi és 1 nagy) biztosít tárolóhelyet ruháinak, napi kiegészítőinek, zoknijainak, könyveinek, magazinjainak stb. - BEHAJTHATÓ FÓKOK: Ennek a nappali bútorának fiókjai textilből készültek, és szükség esetén összecsukhatók a könnyű tárolás érdekében - MAGAS MINŐSÉGŰ ANYAG: Az MDF panelekből és korrózióálló epoxi bevonatú fémből készült szerkezet, tartós és könnyen karbantartható. A hátsó oldalon található anti-tip hevederek lehetővé teszik a falhoz rögzítést, hogy elkerüljük a felborulást. Állítható talpak az egyenetlen padlókhoz, növelik a stabilitást és védik a padlót a karcolásoktól - SPECIFIKÁCIÓK: Teljes méretek: 58L x 29W x 81.5H cm; - Ajánlott max. terhelés: 27 kg (összesen)
| Szélesség: | 58 cm |
|---|---|
| Mélység: | 29 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Alak | Egyenes |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | HOMCOM |

Matt, tolóajtóval, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva

Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Kapu
Raktáron
Kapu
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron


Gáz
Raktáron

Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron