
Asha komód 200 cm négyajtós - fekete matt / fekete váz
81×200×43 cm, lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállításMéretek 72×90×30 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 31 088 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- MODERN STÍLUSÚ OLDALSZEKRÉNY: Kortárs stílusú oldalszekrény, elegáns vonalakkal, nagyszerű tárolási és kiállítási hellyel a nappaliban, hálószobában, dolgozószobában és másutt - FUNKCIONÁLIS ÉS TÁGAS: Ez a nappali kiegészítő bútor tágas felső felülettel rendelkezik, ahol elhelyezheti kedvenc dekoratív tárgyait. 2 ajtós szekrénye és egy fiókja van, amelyekben könyveket, ruhákat vagy bármit rendszerezhet - BEÉPÍTETT FOGANTYÚK ÉS FA LÁBAK: Bejárati oldalszekrény MDF fa szerkezettel, két tónusban, fehér és természetes, és tömör fa lábakkal. A lábak megemelik az aljat, védve a tárgyakat a nedvességtől, a kivágott fogantyúk pedig megkönnyítik az ajtók és fiókok nyitását és zárását - ANTIKÖRÖZŐ ESZKÖZ: Míg önállóan telepíthető a lábak miatt, ez az oldalszekrény biztonsági antiköröző rendszert tartalmaz, amellyel a falhoz rögzíthető, megakadályozva a felborulást vagy billegést - ÖSSZES DIMENZIÓ: 90x30x72 cm (HxSzxM). Fiók belső méretek: 22x23.5x11 cm (HxSzxM). Maximális teherbírás: 50 kg (összesen), 5 kg (fiók/polc)
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 72 cm |
| Típus | Fiókos, Ajtóval, Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Lábak | Lábakkal |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Gyártó | HOMCOM |

81×200×43 cm, lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás

80×150×40 cm, fenyő, fa
Raktáron
99×82×38 cm, fiókos, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron