

Méretek 39-55×40-80×40-55 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 31 811 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- KÉT ÖSSZECSUKHATÓ ASZTAL: Egy nagyobb asztalt díszítéshez vagy tároláshoz, valamint egy kisebbet oldalsó asztalként használhat. Használja őket együtt, külön-külön vagy egymásba rakva a hely megtakarításáért. - STÍLUSOS DESIGN: Organikus formákkal — egy kerek és egy kavicsos — és fa hatású felülettel fekete lábakkal, ez az oldalsó asztal készlet modern és elegáns érintést ad bármely térhez. - TARTÓS STRUKTÚRA: Kezelt felületű MDF-ből készült asztalok, könnyen tisztíthatók és tartósak. A fém lábak és a megemelt szélek stabilitást és biztonságot nyújtanak. - MINDENNAPI FUNKCIÓK: Tökéletes minden szükséges dolog közel tartására: a kávéja, egy könyv, vagy dekorációk. Ezek a középasztalok ideálisak a nappaliba, hálószobába vagy bármely térbe, amit praktikusabbá szeretne tenni. - TELJES DIMENZIÓK: 80x55x49 cm (nagy), Ø40x39 cm (kicsi). Maximális terhelés: 25 kg és 20 kg. Könnyű összeszerelés a lépésről lépésre útmutatóval.
| Szélesség: | 40-80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40-55 cm |
| Magasság: | 39-55 cm |
| Alak | Kerek, Szabálytalan |
|---|---|
| Anyag | Fa, Fém, Laminált |
| Stílus | Modern |
| Szín | Barna |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Szett | Igen |
| Gyártó | HOMCOM |

Rusztikus, fém, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

50×60 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

42×90×60 cm, tölgyfa, gurulós

Kerek, fém, matt
Raktáron
Fa, matt
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Kapu
Raktáron

Műanyag, fém, lejtős tetővel
Raktáron
Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
93×30×30 cm, álló, magasfényű
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Szekrénnyel, fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
71×80×29 cm, matt, tölgyfa
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron