

Méretek 49-63×105×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- RUSZTIKUS ELEGÁNS KÁVÉSASZTAL: Díszes, rusztikus kávésasztal elegáns világos tölgy színben - EMELT TÁLCA: Emelt tálca, ami kényelmes helyet biztosít az étkezéshez vagy munkához a nappaliban (a tálca 61,5 cm-ig emelhető) - Okos és elegáns bútor a belső tér fokozásához és a mindennapi élet megkönnyítéséhez - TÖBB TÁROLÁS: 2 rekesz, ahol tárolhatja minden holmiját és belső tárolóhely a tálca alatt - MINŐSÉGI TERVEZÉS, GYÁRTÁS: tartós E1 osztályú faforgácslapok, fémrugós nyitómechanizmus, tartós kényelmes használat - MŰSZAKI ADATOK: összes méret: 105L x 50W x 49H cm - Kibővített méretek: 105L x 74W x 61.5H cm - Tálca méreti: 105L x 50W cm - Belső méretek a tálca alatt: 87L x 40W x 13.5H cm - Minden rekesz mérete: 42.5L x 42.5W x 18H cm - Láb magassága: 7.5 cm - Ajánlott max. terhelés: 100 Kg (összesen), 10 Kg (rekeszenként), 5 Kg (emelt tálca esetén)
| Szélesség: | 105 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 49-63 cm |
| Alak | Téglalap |
|---|---|
| Anyag | Fa, Üveg |
| Stílus | Rusztikus |
| Szín | Barna |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Állítható magassággal | Igen |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Kihúzható | Igen |
| Gyártó | HOMCOM |

Rusztikus, fém, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fa, matt
Raktáron
42×90×60 cm, tölgyfa, gurulós

Kerek, fém, matt
Raktáron
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
50×60 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Kapu
Raktáron

Műanyag, fém, lejtős tetővel
Raktáron
Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
93×30×30 cm, álló, magasfényű
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Szekrénnyel, fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Gáz, grillráccsal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron