

Méretek 91×121×46 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 90 379 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- TÁGAS MUNKALAP: Több helyre van szükséged ételeid előkészítéséhez? Ez a konyhai kocsi tökéletes választás, generális felületével támogatást nyújt egy nagyszerű vacsora elkészítéséhez családod vagy barátaid számára - BŐSÉGES TÁROLÓHELY: Ez a konyhai oldalszekrény 2 fiókkal, 1 ruhatartóval és 2 ajtós szekrénnyel rendelkezik állítható polcokkal, tökéletes az edények, poharak, élelmiszerek és kis készülékek rendszerezéséhez - KÖNNYŰ MOZGATHATÓSÁG: 4 forgókerékkel felszerelt, amely kényelmes mozgást biztosít egyik helyről a másikra, 2 fékkel, hogy mindig rögzített helyzetben tartsd - MODERN STÍLUS: Fehér és fa felülettel ez a multifunkcionális konyhai bútordarab elegáns érintést hoz és könnyen illeszkedik ottho dekorációjába - ÖSSZES DIMENZIÓ: 121x46x91 cm (HxSzxM). Maximális teherbírás: 50 kg (összesen), 20 kg (munkalap), 8 kg (polcok), és 5 kg (fiókok). Összeszerelés szükséges.
| Szélesség: | 121 cm |
|---|---|
| Mélység: | 46 cm |
| Magasság: | 91 cm |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Fehér |
| Felület | Matt |
| Alak | Egyenes |
| Típus | Egyrészes |
| Gyártó | HOMCOM |

76×80×40 cm, modern stílusú, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
85×98×29 cm, fa, rusztikus
Raktáron

Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fa, laminált, gyerekkel együtt növő
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron