
Könyvespolc, szabadon álló polc, 97,5 x 97,5 x 30 cm, fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronMéretek 123×80×24 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 32 893 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- TERVEZÉS: Skandináv stílusú könyvespolc, amely elegáns érintést ad otthonának - TÖBB TÁROLÓHELY: 6 tárolóhely, beleértve egy szekrényajtót és 5 polcot könyvek, CD/DVD-k, kiegészítők stb. számára - BIZTONSÁGOS HASZNÁLAT: tároló könyvespolc felborulásgátlóval szerelve - KIFinomult BEFEJEZÉS: tárolópolc elegáns fém fogantyúkkal és 4 tömör fenyőlábakkal - KÖNNYŰ ÉS GYORS ÖSSZESZERELÉS: illusztrált összeszerelési útmutató mellékelve
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 24 cm |
| Magasság: | 123 cm |
| Felület | Matt |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Stílus | Skandináv |
| Alak | Egyenes |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | HOMCOM |

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Szekrénnyel, fiókos, laminált
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, gyerekkel együtt növő
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron