

Méretek 81×115×68 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Helytakarékos, összecsukható oldallap: szükség esetén extra munkafelületet ad, használaton kívül lekupolható – ideális erkélyre és teraszra. - Tágas munkafelület és tárolás: nagy rozsdamentes acél munkalap az előkészítéshez, alul polc és oldallap a rendezettségért. - Könnyű mozgatás: két masszív kerék lehetővé teszi a kocsi gördítését a kertben vagy a kempinghelyre. - Beépített rendszerezés: törlőpapír-tartó, törölközőtartó és három kampó az eszközök kéznél tartásához. - Teljes méret: 115 x 67,5 x 80,5 cm. Teherbírás: munkalap 30 kg, alsó polc 20 kg, oldallap 15 kg. Összeszerelést igényel.
| Szélesség: | 115 cm |
|---|---|
| Mélység: | 68 cm |
| Magasság: | 81 cm |
| Felület | Matt |
|---|---|
| Elhelyezés | Kert |
| Anyag | Fa, Fém |
| Görgős | Igen |
| Szín | Fekete |
| Gyártó | Outsunny |

Matt, laminált, görgős
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Matt, laminált, görgős

Fém, matt, laminált
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron

Fólia, horganyzott lemez
Raktáron
71×80×29 cm, matt, tölgyfa
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Műanyag, fém, lejtős tetővel
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Szekrénnyel, fiókos, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
160×44×33 cm, fa, lábakkal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron