






Méretek 89×40×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Forgácslap: Dub artisan dekor Fém: Fekete Méretek Szélesség: 40 cm Hosszúság: 60 cm Magasság kerekek nélkül: 76 cm Teljes magasság: 89 cm Alsó és középső polcok: 54 x 37,5 cm Polcok közötti távolság: 38 cm Felső polc teherbírása: 30 kg Alsó polcok teherbírása: 25 kg Súly: 10,9 kg Kialakítás Akasztók (6 db) tartozékként benne vannak a csomagban 4 kerék, amelyek 360 fokban forgathatók, 2 fékezhető Minimalista ipari stílusban Erős fém szerkezet biztosítja a stabilitást és tartósságot Szétszerelt állapotban szállítjuk Ez a praktikus gurulós asztal könnyen alkalmazkodik a mindennapi igényekhez. Használható mozgatható tálalóasztalként vendégségek során, házi dolgozószobában segítőként vagy elegáns tárolóként a kanapé mellett. A fém szerkezet és a dub artisan dekor kombinációja sajátos karaktert kölcsönöz a belső térnek. Kompakt méreteinek köszönhetően könnyen áthelyezhető oda, ahol éppen szükség van rá - természetesen illeszkedik otthona bármely sarkába.
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 89 cm |
| Felület | Matt |
|---|---|
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Anyag | Laminált, Fém |
| Görgős | Igen |
| Elhelyezés | Beltér |
| Anyaga | Fém, Forgácslap |
| Forma | Téglalap |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel, Nyitott tárolóhely |
| Teherbírás | 80 kg |
| Lábak formája | Klasszikus |
| Lábak anyaga | Fém |
| Kerekek | Igen |
| Kinyitható | Szilárd |
| Minta | Két szín |
| Fa dekoráció | Artisan tölgy |
| Polcok száma | 3 |
| Hosszúság | 60 cm |
| Súly | 10,9 kg |

76×40×60 cm, fém, matt
Raktáron
Fém, matt, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fém, matt, görgős
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
81×66×40 cm, fém, műanyag
Raktáron
Fa, fém, matt
Raktáron
Matt, laminált, görgős
Raktáron
Matt, laminált, görgős
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Fém, matt, görgős
Raktáron
65×60×35 cm, fém, modern stílusú
Raktáron
Műanyag, matt, beltéri
Ingyenes szállítás
Fa, matt, tölgyfa
Raktáron
Matt, laminált, görgős
Raktáron
81×115×68 cm, kerti, fa
Raktáron
Fém, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, matt, görgős
Raktáron
Matt, görgős, beltéri
Raktáron
Fa, fém, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
Matt, laminált, görgős
Raktáron
Kerti, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, fém, matt
Raktáron
Fa, fém, matt
Raktáron
Matt, görgős, beltéri
Raktáron
Fém, matt, görgős
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt, laminált, görgős
Raktáron
Fa, matt, görgős
Raktáron
55×40×40 cm, matt, laminált
Raktáron
60×30×60 cm, fém, matt
Raktáron
60×30×60 cm, fém, matt
Raktáron
Matt, laminált, görgős
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, matt, görgős
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, fém, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron