

Méretek 190×120×120 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- MULTIFUNKCIÓS: A zuhanysátor ideális köztereken, mint parkok, uszodák, strandok stb. Egy személy számára alkalmas. - TÁROLÓ ZSEBEKKEL: Beépített zsebek sok helyet biztosítanak a kiegészítőknek és a piperecikkeknek. - KÖNNYŰ FELÁLLÍTÁS: A zuhanysátor gyorsan és könnyedén felállítható és lebontandó. Amint kivette a táskába, automatikusan feláll. - KOMPAKT: A bejárat zipzárral van ellátva, a hordtáska pedig megkönnyíti a szállítást. - TERMÉK INFORMÁCIÓK: Méretek: 120L x 120W x 190H cm. Könnyű összeszerelhetőség
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 120 cm |
| Magasság: | 190 cm |
| Férőhely | 1 személyes |
|---|---|
| Típus | Strand |
| Funkció | Önfelálló |
| Szín | Kék |
| Gyártó | Outsunny |




150×470×220 cm, családi, 3 személyes
Raktáron

140×60×60 cm, átmérő
Raktáron









110×150×210 cm, 2 személyes, családi
Raktáron







210×210×239 cm, családi, 6 személyes
Raktáron
4 személyes, felfújható, családi
Raktáron





90×120×220 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


Kapu
Raktáron
Műanyag, fém, lejtős tetővel
Raktáron
Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Kapu
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
93×30×30 cm, álló, magasfényű
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron

Fém, árnyékolóval
Raktáron

Gáz
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron