

Méretek 210×210×239 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 44 465 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Sokoldalú: Ez az autós sátor könnyen csatlakoztatható CUV-khez, SUV-khez és kisbuszokhoz. Önmagában is használható, mint önálló kempingsátor. - Időjárásálló: A 2000 mm vastag, vízálló poliészter külső héj szárazon tartja a belsőt – tökéletes bármilyen teherautósátras kalandhoz. - Lélegző dizájn: Hálóablakkal van felszerelve a szellőzés érdekében és három ajtó lehetővé teszi a könnyű hozzáférést, ez az SUV sátor biztosítja a szellős és hozzáférhető belső teret. - Azonnal használható: A szállítmány teljes mértékben tartalmaz talajkarókat és cöveket, így a felállítás gyerekjáték és biztosítja, hogy hátsó hajtóajtó sátorunk stabilan álljon. - Teljes méretek: 239L x 210W x 210H cm. 5-6 fő számára.
| Szélesség: | 210 cm |
|---|---|
| Mélység: | 239 cm |
| Magasság: | 210 cm |
| Férőhely | 6 személyes |
|---|---|
| Típus | Családi |
| Funkció | Vízálló |
| Szín | Szürke |
| Gyártó | Outsunny |


































Kapu
Raktáron
Műanyag, fém, lejtős tetővel
Raktáron
Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Kapu
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
93×30×30 cm, álló, magasfényű
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron

Fém, árnyékolóval
Raktáron

Gáz
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron