







Méretek 96×180×200 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 242 977 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Forgácslap 100% Poliészter Huzat anyaga: Neve 02 - krém Gramázs: 390 g/m2 Kopásállóság (Martindale): körülbelül 90 000–100 000 ciklus Méretek Szélesség: 180 cm Hossz: 205 cm Fejtámla magassága: 96 cm Ágy magassága: 51 cm Lábmagasság: 10 cm Matrac mérete: 2 db 90 x 200 cm Matrac keménység: H3 Teherbírás: 120 kg/személy Ágy súlya: 150 kg Kialakítás Tárolóhellyel együtt Az ágy része egy bonellrugós matrac hideghabbal A topper nem része az ágynak Szétszerelt állapotban szállítjuk Boxspring ágyak A boxspring ágyak egyre népszerűbbek választásként jelennek meg az otthonokban és a luxusszállodákban, köszönhetően kivételes kialakításuknak és első osztályú kényelmüknek. Ez a típusú ágy alsó rugós alapból (boxspring) és fő matracból áll, melyhez külön topper is vásárolható. Az alap rugós rendszert tartalmaz, amely optimálisan osztja el a súlyt, meghosszabbítva a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakos vagy bonellrugókat használ a szilárd, de kényelmes testtámasz érdekében. További kényelem és alvási higiénia érdekében vásárolható egy topper, amely puha felületet biztosít. Ezen kombináció miatt a boxspring ágyak kivételes kényelmet, magas ellenállóságot és elegáns megjelenést biztosítanak, ami feldobja bármely hálószobát. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcsminőségű dizájnt, maximális kényelmet és hosszú távú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 96 cm |
| Anyag | Kárpitozott, Laminált |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal |
| Ágytípus | Boxspring |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Matrac | Bonell rugós matrac |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Minta | Egyszínű |
| Lábmagasság | 10 cm |
| Hossz | 205 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Kétszemélyes ágy |
| Alak | Boxspring |
| Súly | 150 kg |

120×206 cm, matraccal és ágyráccsal, laminált
Raktáron
180×204 cm, modern stílusú, matraccal és ágyráccsal
Raktáron

120×206 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
95×120×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
120×200 cm, kárpitozott, kihúzható
Raktáron
120×200 cm, matraccal, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
110×200 cm, matraccal, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
120×200 cm, matraccal, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
92×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×200 cm, fa, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
120×200 cm, matraccal, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, kihúzható, fa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
90×200 cm, pótágyas
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, magasított
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
120×206 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Matraccal, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
90×200 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
90×200 cm, modern stílusú, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
80×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
46×56 cm, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×90×200 cm, hab, kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron