

Méretek 140×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A 100% deluxe pamutból készült Princess pamut ágyneműhuzat modern dizájnt kölcsönöznek hálószobájának A Princess pamut Szlovákiában készülnek kiváló minőségű, 100%-ban sűrű szövésű de luxe pamutból. A pamutszálat ősidők óta a gyapotnövény terméséből nyerik, és jelenleg a legtöbb textíliában megtalálható. Ezek az ágyneműhuzat egy gyönyörű mintával megnyerik a tetszését, amely frissességet és modern dizájnt kölcsönöz hálószobájának. A pamut ágyneműhuzat ezért olyan tulajdonságokkal rendelkeznek, mint a kiváló szilárdság , tartósság és színtartósság – többszöri mosás után is olyanok, mint az újak. Az anyag tömege 120 g/m2. Rögzítése kiváló minőségű cipzárral történik. Princess pamut ágyneműhuzat és előnyeik: 100% sűrű szövésű deluxe pamutból készültek természetes anyag kellemesek a bőrnek és puhák légáteresztő képességgel és izzadságelnyelő képességgel rendelkeznek nagyon erősek tartósak és hosszú élettartamúak többszöri mosás után sem veszítik el a színüket magasabb hőmérsékleten, akár 60 Celsius fokig is moshatók
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Motívum | Hercegnők |
|---|---|
| Típus | Klasszikus |
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Pamut |
| Szín | Rózsaszín |
| Dimenzió | 1x Párna 90x70cm, 1x Paplan 140x200cm |
| Materiál | 100% Pamut |
| Bekapcsolni | Cipzár |
| Gyártó | Tiahome |

Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, Jégvarázs témájú, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron