






Méretek 33 cm, ⌀ 70 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 88 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Bézs kerek dohányzóasztal üveg asztallappal ø 70 cm Ravello – House Nordic
| Magasság: | 33 cm |
|---|---|
| Átmérő: | 70 cm |
| Alak | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Üveg |
| Stílus | Skandináv |
| Szín | Bézs |
| Felület | Matt |
| Származási hely | CN |
| Forma | Kerek |
| Súly | 10.85 kg |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Kollekció | Ravello |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Minőség | Extra |
| Felületkezelés | Porlakkozás |
| Konstrukció anyaga | Fém |
| Asztallap specifikus anyaga | Edzett üveg |
| Asztallap anyaga | Üveg |
| Gyártó | House Nordic |

Fém, matt, laminált
Kiszállítás 2 nap múlva
Rusztikus, fém, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, kihúzható, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

50×60 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kerek, fém, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerek, diófa, matt
Raktáron
112×66 cm, tölgyfa, gurulós

42×90×60 cm, tölgyfa, gurulós

Rusztikus, fém, kihúzható
Kiszállítás 2 nap múlva
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fa, matt
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

52×100 cm, virágos, darabonként

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

130×160 cm, téli
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron