



Méretek 31×49×65 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 97 997 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A vtwonen egy holland márka, amely úgy döntött, hogy az enteriőrök világát olyan időtlen bútorokkal gazdagítja, melyek kiváló minőségűek és stílusosak. A legpontosabb kivitelezésre, tökéletes formákra és minőségi alapanyag-felhasználásra törekszik. Jó tudni: A felhasznált anyagból és a feldolgozási módból adódóan az asztal felületén előfordulhatnak kisebb hibák, de ez nem hátrány.
| Szélesség: | 49 cm |
|---|---|
| Mélység: | 65 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Felület | Matt |
| Származási hely | CN |
| Forma | Ovális |
| Terhelhetőség | 90 kg |
| Súly | 13 kg |
| Hosszúság | 65 cm |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Kollekció | Pebble |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Minőség | Top Black Friday/Extra |
| Lábak anyaga | Rostagyag |
| Felületkezelés | Festék |
| Asztallap anyaga | Rostagyag |
| Gyártó | Vtwonen |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Minőségi, gyönyörű.
Gyönyörű az egyszerűségében. Csodálatosan illeszkedik a berendezésemhez.
Gyönyörű dohányzóasztal, a belső térben egyszerűen lenyűgözően néz ki!
Gyönyörű, látványos és különleges asztalka, köszönöm.
Szuper!

Tölgyfa, gurulós, matt
Raktáron
Kerek, üveg, gurulós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
35 cm, ⌀ 43 cm, kerek, fém
Raktáron
Kerek, matt
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
Raktáron
45 cm, ⌀ 43 cm, kerek, fém
Raktáron
48×75×40 cm, fém, téglalap alakú
Raktáron
Matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
40×50×50 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
Matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, matt
Raktáron
Fa, modern stílusú, kihúzható
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, matt, laminált
Raktáron
Magasfényű, ovális, laminált
Raktáron
Fa, modern stílusú, diófa
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Kerek, matt, laminált
Raktáron
40 cm, ⌀ 58 cm, kerek, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
44×119 cm, modern stílusú, matt
Ingyenes szállítás
40×60×60 cm, matt, laminált
Raktáron
Gurulós, matt, laminált
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, matt
Raktáron
Kerek, fém, matt
Raktáron
Kerek, üveg, fém
Raktáron
Gurulós, fém, magasfényű
Raktáron
Modern stílusú, téglalap alakú, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gurulós, ovális, matt
Raktáron
Gurulós, ovális, matt
Raktáron
Modern stílusú, fém, téglalap alakú
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Állványok
Raktáron
96×31×31 cm, függő, beltéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Porcelán
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron

Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron

Kő, négyszögletes, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fedővel


Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pumpás, álló