








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágyneműhuzat A legnépszerűbb és legelterjedtebb anyag az ágyneműhöz kétségtelenül a pamut . A vásárlók értékelik nagyszerű jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut lélegző, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért alkalmas azoknak is, akik éjszaka jobban izzadnak. Esetleges hátránya, hogy gyűrődik, így vasalást igényel. Az évek során kipróbált pamut természetes rost, amelyet a pamutnövényből nyernek, és kíméletes a test bőréhez . Anyag 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter Súly: 105 g/m2 Szín Piros Szürke Fehér Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, maximum 14 naponta Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágynemű vasalást igényel Gyakorlati tanácsok Az ágyneműhuzatot használat előtt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és becipzárazva Használjon anyagnak és színnek megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerülheti az anyag sérülését és a színek fakulását A csomag tartalma a választott változat szerint Ágyneműhuzat 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Anyag | Mikroszálas, Pamut-poliészter |
|---|---|
| Rögzítés | Gombos, Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Piros, Szürke |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mintája | Kockák |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Retro |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Évszak | Egész éves |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter |
| Grammsúly | 105 g/m2 |

Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, csillagos
Raktáron
Krepp, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
140×200 cm, flanel, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, francia, gombos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, francia
Raktáron
Flanel, mikroszálas, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, gombos
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, virágos, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, gombos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
140×200 cm, flanel, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Gombos, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Krepp, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
140×200 cm, pöttyös, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, francia, gombos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, gombos
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, gombos
Raktáron
200×220 cm, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, gombos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Francia, gombos, pamut-poliészter
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes
Raktáron
200×220 cm, francia
Raktáron
200×220 cm, pamut, francia
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes, karácsonyi témájú
Raktáron
200×220 cm, francia
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron