Ajánljuk
Ágy ELISA 120 x 200 cm, fehér Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
Méretek 81×125×205 cm
Variáns kiválasztása:Ágy ELISA 120 x 200 cm, fehér Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
Előző árak
- 2026. 05. 27. - 76 119 Ft
- 2026. 05. 23. - 76 119 Ft
- 2026. 03. 11. - 75 313 Ft
Termékleírás
Anyag Kiváló minőségű bútorkészítési forgácslap Szín Fehér Méretek Külső hossz: 204,5 cm Belső hossz: 200 cm Külső szélesség: 125 cm Belső szélesség: 120 cm Fejvég magassága: 80,5 cm Lábvég magassága: 42,5 cm A rács magassága a padlótól: 33,5 cm Matrac beágyazódása az ágykeretbe: 7 cm Teherbírás: 120 kg személyenként Kialakítás Modern és időtálló dizájn Az ágy tartalmaz egy szerelési kiegészítő csomagot Egyszerű összeszerelés Dekorációk nem tartoznak hozzá A termék árában mindig benne foglaltatik az ágy, a rács és a matrac attól függően, melyik változatot választja Az ágy csomagja a következőket tartalmazza 1x első lábvég 1x hátsó fejvég 2x oldallap Összekötő anyag Összeszerelési útmutató 2 év garancia Inspirálódjon tovább Masszív ágyak Ágyak Hálószoba Éjjeli szekrények Boxspring ágyak Kárpitozott ágyak
Méretek
| Szélesség: | 125 cm |
|---|---|
| Mélység: | 205 cm |
| Magasság: | 81 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Anyag | Kárpitozott, Laminált |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal |
| Ágytípus | Boxspring |
| Fejtámlával | Igen |
| Szín | Fehér |
| Ágyrács | Ágyrács nélkül |
| Matrac | Deluxe 10 cm matrac |
| Termék színe | Fehér |
| Méret | 120 x 200 cm |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | 48 600 Ft-ig |
| Külső szélesség | 120 cm |
| Belső hossz | 200 cm |
| Belső szélesség | 125 cm |
| Lakkozott | Nem |
| Alkalmas | Szobák |
| Súly | 24,1 kg, 40,7 kg, 42,85 kg, 29,85 kg, 42,8 kg, 39,2 kg, 32,9 kg, 44,95 kg, 37,1 kg, 29,3 kg, 35,05 kg, 27,7 kg |
| Külső hossz | 204,5 cm |
| Magasság a fej résznél | 80,5 cm |
| Magasság a láb résznél | 42,5 cm |
| Az ágyrács magassága a padlótól | 33,5 cm |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Hűsítő nyári paplan ELARIA, zöld Méret: 140 x 200 cm
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Fürdőlepedő Classic 70 x 140 cm bézs, 100% pamut
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival MILO 75x75 cm, bézs
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sötétkék, 100% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Táskarugós matrac 140 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Lamella ágyrács 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Gyerek párna 45x65 cm
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Jersey gyerek lepedő kiságyba fehér 70x140 cm
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella bézs gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Összecsukható turista szék VENTO 38 cm, kék
38×38×38 cm
Raktáron






































