




Méretek 37×80 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Liviano kerek dohányzóasztal 80 cm fém lábakkal - natúr tölgy / fekete producertől STILLA a webáruházunkban kapható önálló összeszerelésre alkalmas bútor. A termék jellemzői: Gyártó: STILLA Méretek: (cm): 80 x 37 x Szélesség: 80 cm Magasság: 37 cm Mélység:
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Magasság: | 37 cm |
| Alak | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Fa, Fém |
| Stílus | Modern |
| Szín | Bézs |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Magassag | 37 cm |
| Szelesseg | 80 cm |
| Gyártó | STILLA |

Fa, matt
Raktáron
40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Rusztikus, fém, kihúzható
Raktáron
40 cm, ⌀ 60 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
41×110×60 cm, fa, fém

Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
41×110×60 cm, tölgyfa, fém

Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
40×150×42 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
180×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, tölgyfa, sonoma tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
114×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
46×41 cm, kerek, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
60×45 cm, modern stílusú, ovális
RaktáronIngyenes szállítás
40×100×60 cm, fém, gurulós
RaktáronIngyenes szállítás
36×60×120 cm, modern stílusú, téglalap alakú
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
17×100×42 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás