

Méretek 54-60×50-60×50 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 33 619 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Helytakarékos kialakítás: Maximalizálja a teret ezekkel az egymásba illeszthető asztalokkal. Használhatók külön-külön vagy egymásba csúsztatva rugalmas elrendezéshez – ideális kis helyiségekhez vagy egyedi elrendezésekhez. - Stílusos megjelenés: A fa hatású lapok és a vékony fémváz elegáns, kortárs megjelenést kölcsönöznek, amely sokféle lakberendezési stílushoz illik. - Masszív kivitel: Melaminbevonatú forgácslapból készült a tartósságért és könnyű tisztításért, stabil fém lábakkal a biztonságos tartás érdekében. Állítható talpak biztosítják az egyensúlyt és védik a padlót a karcolásoktól. - Praktikus használat: Olvasáshoz, a kanapé mellé tett csészéhez vagy apró tárgyak tárolásához ez a készlet mindig kéznél tartja a szükséges dolgokat — praktikus megoldás hálószobákba, nappali sarkokba vagy erkélyre. - Teljes méretek — Nagy: 60 x 50 x 60 cm; Kis: 50 x 50 x 54,1 cm. Teherbírás: 10 kg asztalonként. Összeszerelést igényel.
| Szélesség: | 50-60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 54-60 cm |
| Alak | Négyzet |
|---|---|
| Anyag | Fa, Fém, Laminált |
| Stílus | Modern |
| Szín | Barna |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Állítható magassággal | Igen |
| Szett | Igen |
| Gyártó | HOMCOM |

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Rusztikus, fém, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, matt, laminált
Kiszállítás 2 nap múlva
112×66 cm, tölgyfa, gurulós

50×60 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kerek, fém, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
42×90×60 cm, tölgyfa, gurulós

42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

Kerek, diófa, matt
Raktáron
Fa, matt
Raktáron
Fém, kihúzható, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, fém, kihúzható
Kiszállítás 2 nap múlva
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fém, lejtős tetővel
Raktáron

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Kapu
Raktáron

Gáz
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron

Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron

Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron