








Méretek 115×108×70 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: 100% poliészter Műanyag rattan Acél keret Szín Fekete Fehér Szürke A fotel méretei Szélesség: 108 cm Mélység: 70 cm Magasság: 115 cm Ülésmagasság: 72 cm Az állvány méretei Átmérő: 105 cm Magasság: 200 cm Rúd átmérője: 4,5 cm Maximális terhelhetőség: 130 kg A párna méretei (±5 cm) Szélesség: 110 cm Hossz: 95 cm Fejpárna szélessége: 45 cm Fejpárna hossza: 20 cm Ülőrész: kb. 60 x 45 cm Háttámla: kb. 55 x 45 cm Oldaltámaszok: kb. 45 x 35 cm Megjegyzés: A megadott méretek kissé eltérhetnek a mérési mód és a puha töltelék rugalmassága miatt. Kialakítás A csomag tartalma: fotel, párnák, függesztési rugó és állvány Beltéren és kültéren egyaránt használható Szétszerelt állapotban szállítjuk Biztonsági figyelmeztetések A fotelt csak teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden vásárló saját maga, saját felelősségére végzi. Mielőtt a fotelbe ülne, győződjön meg róla, hogy a függeszték szorosan rögzítve van. A fotel nem alkalmas erőteljes oldalirányú hintázásra. Ha az állványt használja a fotel függesztésére, helyezze azt egyenletes és stabil felületre, ahol stabilan áll (pl. padló, burkolt terasz). 6 év alatti gyermekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a fotelt! Élvezze a nyugodt pillanatokat saját menedékében . A függő fotel nemcsak egy ülőhely, hanem egy módja annak, hogy lelassuljon és új energiával töltődjön fel. Az enyhe ringatózás segít ellazítani testét és elméjét, akár a kertben pihen, akár a kedvenc könyvét olvassa bent. Az ellenálló anyagoknak és elegáns dizájnnak köszönhetően minden tér stílusos kiegészítőjévé válik – és az ön új kedvenc helyévé. Inspirálódjon tovább Függőfotelek Kert Kültéri párnák és ülőpárnák Trambulinok Nyugágy és napozószivacs Függőágyak és hinták
| Szélesség: | 108 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 115 cm |
| Anyag | Műanyag, Fém, Műrattan |
|---|---|
| Párnával | Igen |
| Típus | Hinta, Függő |
| Szín | Fekete |
| Termék színe | Fehér, Fekete, Szürke |
| Minta | Mintával |
| Anyaga | Szövet, Műanyag rattan, Acél |
| Állvány | Igen |
| Ülésmagasság | 72 cm |
| Párnázat | Párnázott |
| Rögzítés módja | Állványon |
| Teherbírás | 130 kg |
| Forma | Tojás |
| Stílus | Modern |
| Kialakítás | Hintaágy |
| Súly | 30 kg |
| Fotel mélysége | 70 cm |
| Fotel szélessége | 108 cm |
| Fotel magassága | 115 cm |
| Ar nézet | Igen |

Fém, párnával, műrattan
Raktáron
130×78 cm, fém, párnával
Raktáron
Összecsukható, fa, karfás
Raktáron
115×108×70 cm, fém, párnával
Raktáron
120×105×70 cm, fém, párnával
Raktáron
Fém, műrattan, karfás
Raktáron
Fa
Raktáron
Párnával, műrattan, hinta
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron