
GAR előszobafal, fehér
Szekrénnyel, tükörrel, cipősszekrénnyel
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronMéretek 185×145×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Méretek: Teljes szélesség: 145cm Magasság: 185cm Mélység: 40cm Elemek: 1db 45-ös tükrös elem Kivitel: 1polc +vállfatartó 2db 50-es cipős Kivitel: 1polc 100cm-es fogas elem + kárpitozott panelek Elemeként összeszerelt állapotban szállítjuk. A kárpitozott paneleket a falra kell ragasztani . A ragasztó tartozéka a szettnek
| Szélesség: | 145 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 185 cm |
| Paddal | Igen |
|---|---|
| Szekrénnyel | Igen |
| Tükörrel | Igen |
| Stílus | Modern |
| Szín | Szürke |
| Cipősszekrénnyel | Igen |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Akasztóval | Igen |
| Anyag | Laminált |

Szekrénnyel, tükörrel, cipősszekrénnyel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Szekrénnyel, tükörrel, cipősszekrénnyel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, tükörrel

Szekrénnyel, tükörrel, cipősszekrénnyel

Mosdóval, tükörrel, világítással

Tükörrel, matt, laminált

Tükörrel, matt
Elérhető 2 webáruházban

Mosdóval, matt, tölgyfa

Tükörrel, matt, laminált

Magasfényű, tükörrel, laminált

Mosdóval, magasfényű, tükörrel

Mosdóval, tükörrel, világítással

Mosdóval, tükörrel, világítással

Mosdóval, tükörrel, világítással

Tükörrel, világítással, matt

Tükörrel, világítással, matt

Mosdóval, magasfényű, tükörrel

Mosdóval, modern stílusú, tükörrel

Tükörrel, matt, laminált
Elérhető 3 webáruházban

Mosdóval, matt, sonoma tölgyfa