
GAR előszobafal, sonoma
Szekrénnyel, tükörrel, cipősszekrénnyel
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronMéretek 185×280×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Méret: Szélesség: 280cm(90-es elem 2db , 50-es elem 2db) Magasság: 185cm Mélység: 40cm Elemeként összeszerelve szállítjuk. A kárpitozott paneleket ragasztani kell a falra , a ragasztó tartozéka a szettnek.
| Szélesség: | 280 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 185 cm |
| Paddal | Igen |
|---|---|
| Szekrénnyel | Igen |
| Tükörrel | Igen |
| Stílus | Modern |
| Szín | Szürke |
| Felület | Matt |
| Akasztóval | Igen |
| Cipősszekrénnyel | Igen |
| Anyag | Laminált |

Szekrénnyel, tükörrel, cipősszekrénnyel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szekrénnyel, tükörrel, cipősszekrénnyel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, tükörrel

Szekrénnyel, tükörrel, cipősszekrénnyel

Mosdóval, tükörrel, világítással

Tükörrel, matt, laminált

Tükörrel, matt
Elérhető 2 webáruházban

Mosdóval, matt, tölgyfa

Tükörrel, matt, laminált

Magasfényű, tükörrel, laminált

Mosdóval, magasfényű, tükörrel

Mosdóval, tükörrel, világítással

Mosdóval, tükörrel, világítással

Mosdóval, tükörrel, világítással

Tükörrel, világítással, matt

Tükörrel, világítással, matt

Mosdóval, magasfényű, tükörrel

Mosdóval, modern stílusú, tükörrel

Tükörrel, matt, laminált
Elérhető 3 webáruházban

Mosdóval, matt, sonoma tölgyfa