

Méretek 50×70 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% mikroszál Szín Fehér Méretek Szélesség: 50 cm Hosszúság: 70 cm Csík szélessége: 2 cm Kialakítás Ne fehérítse Szárítógépben szárítani tilos Cipzáras záródás Inspirálódjon tovább Párnahuzatok Lakástextil Sötétítők és függönyök Díszpárnák Szőnyegek Párnatöltelék
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Minta | Csíkok |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Téglalap |
| Termék színe | Fehér |
| Párna mérete | 50 x 70 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Egész éves |
| Szegély | 2 cm |
| Hosszúság | 70 cm |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Készletek | Külön párnahuzat |

Pamut, skandináv stílusú, henger alakú
Raktáron
Pamut, négyzet alakú, egyszínű
Raktáron
45×75 cm, cipzáras, pamut
Elérhető 2 webáruházban

Cipzáras, négyzet alakú, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
50×70 cm, cipzáras, téglalap alakú
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Pamut, téglalap alakú, gombos
Raktáron
70×90 cm, téglalap alakú, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Szatén, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
70×90 cm, pamut, ipari stílusú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Pamut, modern stílusú, téglalap alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron