











Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% mikroszál Szín Szürke Fehér Fekete Jellemzők Modern motívum cuki pandamintával Ajánlott mosás: hetente, maximum kéthetente 1× Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Finom, alakretentő és kellemes textília Gyűrődésmentes anyag könnyű karbantartással Alkalmas allergiások, kisgyermekek és légzési nehézségekkel küzdők számára Gyakorlati tanácsok Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és cipzárat bezárva Használjon az anyag és szín szempontjából megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást A csomag tartalma Ágynemű 140 × 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 × 200 cm, 1 db párnahuzat 70 × 90 cm Ágynemű 140 × 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 × 200 cm, 1 db párnahuzat 70 × 80 cm Ágynemű 200 × 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 × 220 cm, 2 db párnahuzat 70 × 90 cm Játékos dizájn és kényelem minden napra A mikroszálas ágyneműhuzat ötvözi a finomságot, praktikumot és könnyű karbantartást, így ideális választás a mindennapi használatra. Az anyag könnyű, alakretentő és gyűrődésmentes, így vasalás nélkül is megőrzi rendezett megjelenését. A cuki pandamintás motívum játékos és barátságos atmoszférát visz a hálószobába, amit a gyerekek és felnőttek egyaránt értékelni fognak. Inspirálódjon tovább Mikroszálas ágynemű Ágyneműhuzat Hálószoba Szatén ágyneműhuzat Flanel ágyneműhuzat Hosszabított ágyneműhuzat
| Típus | Klasszikus |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Flanel, Mikroszálas, Szatén |
| Motívum | Állatok |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Szürke |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Ágynemű mintája | Képek, Állatok |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Egész éves |
| Grammsúly | 70 g/m2 |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Súly | 0,75 kg |

Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, gombos
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, mikroplüss
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, mikroszálas
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, szatén
Raktáron
Pamut, Mickey és Minnie témájú, hercegnős
Raktáron
Pamut, Mickey és Minnie témájú, klasszikus
Raktáron
Klasszikus, gombos, krepp
Raktáron
Pamut, kiságyba, krepp
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, szatén
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, szatén
Raktáron
Cipzáras
Raktáron
Klasszikus, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Pamut, kiságyba, gombos
Raktáron
Pamut, Verdák témájú, fiúknak
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
100×135 cm, pamut, Jégvarázs témájú
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
100×135 cm, pamut, kiságyba
RaktáronIngyenes szállítás
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, Peppa malac, klasszikus
Raktáron
Pamut, Verdák témájú, fiúknak
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Babakocsiba és bölcsőbe, klasszikus, cipzáras
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, Mickey és Minnie témájú, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron