


Méretek 45-46×45 cm, ⌀ 45 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 36 450 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Tahiti dohányzóasztal – Philippi (alacsony) A Philippi alacsony Tahiti dohányzóasztala a természetes megjelenés és a modern dizájn harmonikus kombinációja - a tömör juta vázat elegáns, porszórt rozsdamentes acél lábak egészítik ki. 46 cm magas és 45 cm átmérőjű, így ideális stílusos kiegészítője lehet egy kanapénak, a nappaliban, vagy önálló elemként, amely egyszerre funkcionális és esztétikus. Ízléses kiegészítője bármilyen enteriőrnek. Karbantartás Kerti használat esetén javasoljuk, hogy védje az esőtől, hogy a lehető leghosszabb ideig használható legyen.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Magasság: | 45-46 cm |
| Átmérő: | 45 cm |
| Alak | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Fém, Rattan |
| Stílus | Modern |
| Szín | Bézs |
| Felület | Matt |
| Szélesség (cm) | 45 |
| Magasság (cm) | 45, 46 |
| Anya | Porszórt rozsdamentes acél, Juta |
| Súlyok (kg) | 2,97 |
| Gyártó | Philippi |

60×70 cm, modern stílusú, kihúzható

Kerek, modern stílusú, fém
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Raktáron
56×36 cm, ⌀ 36 cm, kerek, modern stílusú

110×65 cm, modern stílusú, ovális

Modern stílusú, tölgyfa, gurulós
Raktáron
76×90 cm, modern stílusú, tölgyfa

Matt, laminált, skandináv stílusú
Raktáron
51×39 cm, ⌀ 39 cm, kerek, modern stílusú
Raktáron
Matt, laminált, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, diófa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, matt
Raktáron
38 cm, ⌀ 66 cm, kerek, fa
Ingyenes szállítás
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
76×80 cm, modern stílusú, gurulós

Matt, laminált, sonoma tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerek, tölgyfa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, négyzet alakú, matt
Raktáron
Fém, magasfényű, ovális
Raktáron
Tölgyfa, téglalap alakú, matt
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva

Kerek, modern stílusú, fém
Kiszállítás 2 nap múlva
Kerek, fa, tölgyfa
Raktáron
Matt
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém
Kiszállítás 2 nap múlva
Kerek, tölgyfa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerek, diófa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, matt, laminált
Raktáron
45×50×40 cm, üveg, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, gurulós, ovális

Üveg, fa, fém
Raktáron
Gáztűzhelyen használható, darabonként

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

Álló

Kültéri, klasszikus

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Whiskys

Kültéri, klasszikus

15×31 cm, önöntöző, fém

(szettek), fém

Kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás
⌀ 17 cm, gáztűzhelyen használható, darabonként

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Kültéri, klasszikus