








Méretek 150×1000 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás: Szélesség: 100 cm Magasság: 150 cm Típus: kétszárnyú Rögzítés: univerzális (balra vagy jobbra szerelhető) Nyitás: mozgatható/toló Üveg típusa: edzett Üveg színe: átlátszó Üvegvastagság: 5 mm Felületkezelés: fehér Felületkezelés a könnyű tisztítás érdekében A fal egyenetlenségeinek kiegyenlítése Vízleeresztő tömítéskészlet
| Szélesség: | 1000 cm |
|---|---|
| Magasság: | 150 cm |
| Anyag | Átlátszó üveg |
|---|---|
| Típus | Elhúzható |
| Szín | Fehér |
| Részek száma | 2 |
| Telepítés | Balos, Univerzális |
| Üvegvastagság | 5 mm |
| Üveg színe | Víztiszta |
| Prosil szín | Biela |
| Sorozat | Mexen Fox |
| Gyártó | Mexen |
Felhasználói értékelések
Minden rendben
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()