Összecsukható piknik strandalátét PIKNIX 145x200 cm - több színben Termék színe: Narancssárga
Variáns kiválasztása:Összecsukható piknik strandalátét PIKNIX 145x200 cm - több színben Termék színe: Narancssárga
Előző árak
- 2026. 05. 18. - 6784 Ft
- 2026. 02. 03. - 6784 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Anyag Oxford Szín Kék Narancssárga Szürke Fehér Méretek Szélesség: 145 cm Hossz: 200 cm Összehajtott: 20 x 30 cm Súly: 985 g Jellemzők Vízálló Praktikus Könnyen karbantartható Homokálló Összehajtás praktikus fogantyús táskába Inspirálódjon tovább Nyugágy és napozószivacs Kert Hőtáskák Kültéri párnák és ülőpárnák Függőfotelek Kiegészítők strandra
Méretek
| Szélesség: | 145 cm |
|---|
Specifikációk
| Típus | Szőtt |
|---|---|
| Anyag | Pamut |
| Motívum | Egyszínű, Pöttyök |
| Piknik takaró | Igen |
| Szín | Narancssárga |
| Termék színe | Narancssárga, Narancssárga, Kék, Szürke |
| Összecsukható | Összecsukható |
| Anyaga | Szövet |
| Használat helye | Strandra |
| Hosszúság | 200 cm |
| Vízhatlan | Igen |
| Súly | 0,945 kg |
Ajánljuk

Goldea pamut takaró kockás - barna 140 x 200 cm
Pamut
Raktáron
EMI IceFresh Comfort hűsítő takaró 140x200 cm
140×200 cm, szőtt

Olivia zöld dupla rétegű vadász–horgász takaró hordozóval
Mikroplüss, fleece, egyszínű
RaktáronA(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Fürdőlepedő Classic 70 x 140 cm bézs, 100% pamut
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Jersey világosszürke lepedő 180x200 cm
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sötétkék, 100% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Lamella ágyrács 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
COLORED CATS krém mikroszálas ágyneműhuzat Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 140 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Jersey sötétszürke lepedő 180x200 cm
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egész éves steppelt francia paplan 200x220 cm
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
CLASSIC Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm és kispárnával 40 x 50 cm
Raktáron
Ágyneműtartó fiók 200 cm, tölgyfa
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Egész éves steppelt hosszított paplan 140 x 220 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Táskarugós matrac 160 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron





