
SimpleOffice konténer 40 x 48 cm - 4 fiókos, cseresznye
66×40×48 cm, cseresznyefa, fém
RaktáronMéretek 179×80×36 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
5 rendező magas, kombinált szekrény, ajtós és nyitott polcos részekkel kulccsal zárható méret: 1786x800x355 mm tető-, oldallapok és polcok vastagsága 18 mmhátlap: 3,2 mm vastag préselt lemez szín: tölgy lapra szerelve szállítjuk
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 36 cm |
| Magasság: | 179 cm |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Tárolás | Ajtó, Kombinált |
| Szín | Bézs |
| Gyártó | MAYAH |

66×40×48 cm, cseresznyefa, fém
Raktáron
185×90×45 cm, fém, ajtós
Raktáron
195×90×40 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
185×90×40 cm, ipari stílusú, fém
Raktáron
185×90×45 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
185×90×45 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
120×80×40 cm, cseresznyefa, görgős
Raktáron
185×90×40 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
Fém, ajtós

185×90×40 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém, ajtós
Raktáron
Skandináv stílusú, fém, ajtós
Raktáron
Fali, szabadon álló
Raktáron

Mágneses
Raktáron
Mágneses
Raktáron
3D, világítással, állvánnyal
Raktáron

Alumínium, gáztűzhelyen használható, tapadásmentes
Raktáron
Alumínium, gáztűzhelyen használható, tapadásmentes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Karácsonyfadíszek, fa
Raktáron
Wok, gáztűzhelyen használható, tapadásmentes
Raktáron
Alumínium, gáztűzhelyen használható, tapadásmentes
Raktáron
Karácsonyfadíszek, fa
Raktáron
Alumínium, gáztűzhelyen használható, tapadásmentes
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Karácsonyfadíszek, fa, (szettek)
Raktáron
Alumínium, palacsintasütő, gáztűzhelyen használható
Raktáron

Karácsonyfadíszek, fa
Raktáron