
Zárható takarítószekrény szürke DAWID 900 x 1850 x 450 mm
185×90×45 cm, fém, ajtós
RaktáronMéretek 74×120×36 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
a tolóajtók kulccsal zárhatók mérete: 742x1200x355 mm tető-, fenék- és oldallapok vastagsága: 18 mm hátoldala préselt lemez: 3,2 mm szín: tölgy lapra szerelve szállítjuk
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 36 cm |
| Magasság: | 74 cm |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Tárolás | Ajtó |
| Szín | Bézs |
| Gyártó | MAYAH |

185×90×45 cm, fém, ajtós
Raktáron
Fém, ajtós

185×90×40 cm, ipari stílusú, fém
Raktáron
185×90×45 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
185×90×40 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Skandináv stílusú, fém, ajtós
Raktáron
195×90×40 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
120×80×40 cm, cseresznyefa, görgős
Raktáron
185×90×45 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
Fém, ajtós
Raktáron
185×90×40 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
66×40×48 cm, cseresznyefa, fém
Raktáron
Fali, szabadon álló
Raktáron

Mágneses
Raktáron
Mágneses
Raktáron
3D, világítással, állvánnyal
Raktáron

Alumínium, gáztűzhelyen használható, tapadásmentes
Raktáron
Alumínium, gáztűzhelyen használható, tapadásmentes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Karácsonyfadíszek, fa
Raktáron
Wok, gáztűzhelyen használható, tapadásmentes
Raktáron
Alumínium, gáztűzhelyen használható, tapadásmentes
Raktáron
Karácsonyfadíszek, fa
Raktáron
Alumínium, gáztűzhelyen használható, tapadásmentes
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Karácsonyfadíszek, fa, (szettek)
Raktáron
Alumínium, palacsintasütő, gáztűzhelyen használható
Raktáron

Karácsonyfadíszek, fa
Raktáron