



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Intelligens mennyezeti lámpa RGB funkcióval. Fokozatmentesen állítható fényerő és változtatható színhőmérséklet. Színhőmérséklet: 3000-6500K. A lámpa egyszerűen vezérelhető az ingyenes Tuya Smart alkalmazással (iOS és Android kompatibilis). Minden funkció irányítható mobilalkalmazáson keresztül, Wi-Fi vagy Bluetooth kapcsolaton keresztül. A lámpa ideális fürdőszoba vagy nappali világításához. Garancia: 5 év.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Funkció | Irányítás telefonnal/RGB/LED technológia |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 2450 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 170 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Alak | Kerek |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Series | ALENZO Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |

IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, szélesség
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás

IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44, beépíthető
Raktáron
IP44, fali
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44, fali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás