


Méretek 74×147×147 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Bemutatunk Önnek egy kerti asztalt az elegancia, a praktikum és a természet iránti tisztelet kombinációját! Fautánzatának köszönhetően a téglalap alakú asztal ellenállhatatlan bútordarabjává válik kültéri tereinek. 4-6 fő számára elegendő helyével ideális hely a családdal és a barátokkal való találkozásra. KÖNNYŰ ÖSSZESZERELÉS És mi a legjobb? Az asztal összeszerelése olyan egyszerű, hogy nincs szükség semmilyen szerszámra. Egyszerűen állítsa össze, és máris élvezheti a pihenést teraszán vagy kertjében. IDŐJÁRÁS ELLENÁLLÁS Az asztal újrahasznosított műanyagból készült, ami azt jelenti, hogy nemcsak gyönyörű bútorokat készítünk, hanem hozzájárulunk a környezet védelméhez is. UV-sugarakkal és időjárással szembeni ellenálló képessége biztosítja, hogy sok éven át élvezhesse szépségét és praktikumát. Hagyja, hogy az asztal felfrissítse kültéri tereit, és teremtsen ideális helyet a családdal és a barátokkal való időtöltéshez. Termék részletek: termék szélessége: 147 cm termék mélysége: 88 cm termék magassága: 74 cm teljes tömeg: 14,5 kg terhelhetőség: 50 kg anyaga: műanyag szín: szürke csomag méretei: 148 x 89 x 10 cm csomagolóanyag : karton elrendezési lehetőség: nem napernyőlyuk (átmérő): nem A csomag tartalma: 1x műanyag asztal
| Szélesség: | 147 cm |
|---|---|
| Mélység: | 147 cm |
| Magasság: | 74 cm |
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Forma | Téglalap, Kerek |
| Szín | Szürke |
| Gyártó | Toomax |
| Méretek | 147 x 88 x 74 cm |
| Összecsukható | Nem, Nem |
| Súly | 14,5 kg |
| Anyag típusa | Műanyag |
| Kempingasztalok | Nem |
| Hosszúság | 147 cm |

Műanyag, összecsukható, bővíthető
Raktáron
Műanyag, összecsukható, téglalap alakú
Raktáron
70×80×120 cm, összecsukható, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, akácfa, négyzet alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Összecsukható, fa, bővíthető
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Álló, hordozható
Kiszállítás 1 nap múlva


Csúszdával
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
200×103×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

168×130×60 cm
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva



80×93×60 cm
Kiszállítás 1 nap múlva

Unikornis
Kiszállítás 1 nap múlva
Csúszdával
Kiszállítás 1 nap múlva
Csúszdával
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva


Fali, analóg, modern stílusú
Kiszállítás 1 nap múlva