


Méretek 72×147×84 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A téglalap alakú műanyag asztal nemcsak elegáns kiegészítője a kültéri tereknek, hanem a stílust, a tartósságot és a természet tiszteletét is ötvözi. KÖNNYŰ ÉS ERŐSSÉG: Az asztal Olaszország szívében készült erős újrahasznosított műanyagból, ami azt jelenti, hogy nemcsak gyönyörű bútorokat kap, hanem bolygónk védelmét is segíti. Ideális hely akár 6 fő kényelmes üléséhez. EGYSZERŰ ÖSSZESZERELÉS : Könnyen összeszerelhető, nem kell szerszámokat keresgélni, egyszerűen össze kell rakni. És ha egyenetlen a terep, az nem számít! Szintbeállító csavarunk segítségével könnyedén beállíthatja a lábak magasságát, hogy az asztal egyenetlen felületen is stabilan álljon. IDŐJÁRÁS ELLENÁLLÁS: Nem kell aggódnia a rossz időjárás miatt. Ellenáll az UV sugárzás hatásának és az extrém körülményeknek, ami biztosítja hosszú élettartamát és szépségének megőrzését. Teremtsd meg saját darabod az olasz paradicsomból! Termék részletek: termék szélessége: 147 cm termék mélysége: 84 cm termék magassága : 72 cm teljes tömeg: 15,5 kg terhelhetőség: 50 kg anyaga: műanyag szín : világosszürke csomag mérete: 150 x 88 x 9 cm csomagolóanyag: karton elrendezési lehetőség: nem napernyő nyílás: nincs Csomag tartalma: 1 x asztal
| Szélesség: | 147 cm |
|---|---|
| Mélység: | 84 cm |
| Magasság: | 72 cm |
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Szín | Szürke |
| Gyártó | Toomax |
| Méretek | 147 x 84 x 72 cm |
| Összecsukható | Nem, Nem |
| Súly | 15.5 kg |
| Anyag típusa | Műanyag |
| Kempingasztalok | Nem |
| Hosszúság | 84 cm |
| Fiók | Nem |

Műanyag, összecsukható, téglalap alakú
Raktáron
Összecsukható, fa, bővíthető
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
70×80×120 cm, összecsukható, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, összecsukható, bővíthető
Raktáron
Fa, akácfa, négyzet alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló, hordozható
Kiszállítás 1 nap múlva


80×93×60 cm
Kiszállítás 1 nap múlva

Unikornis
Kiszállítás 1 nap múlva
Csúszdával
Kiszállítás 1 nap múlva
Csúszdával
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

Csúszdával
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
200×103×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

168×130×60 cm
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva




Fali, analóg, modern stílusú
Kiszállítás 1 nap múlva