


Méretek 73×90×160-210 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Minőségi összecsukható asztal lakkozott fenyőfából. A kiváló kivitelezés és a felhasznált összekötő szerelvények hosszú távú funkcionalitást és szilárdságot biztosítanak. FSC minősítés garantálja a felhasznált anyag minőségét. Termék részletek: A termék magassága: 73cm A termék szélessége: 90cm Termék hossza: 160-210cm súly: 35kg terhelhetőség: 50kg anyag: fenyő szín: lakkozott csomag mérete: 162x92x10cm csomagolóanyag: karton kibontási lehetőség: igen lyuk az esernyő számára (átmérő): nem karton vastagsága: 2,6 cm Csomag tartalma: 1 x asztal
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 160-210 cm |
| Magasság: | 73 cm |
| Típus | Összecsukható, Bővíthető |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Fafajta | Fenyőfa |
| Forma | Téglalap, Kerek |
| Gyártó | Rojaplast |
| Méretek | 73 x 90 x 160-210 cm |
| Összecsukható | Igen |
| Súly | 35 kg |
| Anyag típusa | Fenyő |
| Hosszúság | 160-210 cm |

Összecsukható, fém, bővíthető
Raktáron
Műanyag, összecsukható, bővíthető
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, akácfa, négyzet alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, összecsukható, bővíthető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×80×80 cm, kerek
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, összecsukható, fa
Raktáron
Fa, akácfa, négyzet alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fém, bővíthető, kerek
Raktáron
Fa, teakfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, kerek
Raktáron
Fa, kerek, fenyőfa
Raktáron
75×65×130 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron
Összecsukható, fa, bővíthető
Raktáron
Műrattan, téglalap alakú, négyzet alakú
Raktáron
Összecsukható, fa, bővíthető
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
75×90×147 cm, műanyag
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
42×58×58 cm, műrattan, téglalap alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, téglalap alakú
Raktáron
Műrattan, négyzet alakú
Raktáron
Fa
Raktáron
Műrattan
Raktáron
Műanyag, összecsukható, bővíthető
Raktáron
Fém
Raktáron
Fa, teakfa
Raktáron
Téglalap alakú
Raktáron
50×50 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
75×95×95 cm, kerek, műrattan
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fa, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Kerek, műrattan
Raktáron
74×150×85 cm, fém, természetes rattan
Raktáron

45×38 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 nap múlva

Utazáshoz
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, papír, csillag és üstökös alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
- szettek, dekorációs, ÖKOlógiai
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
60×16 cm, műanyag, kültéri
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, kültéri, klasszikus
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Utazáshoz
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
52×28 cm, állítható magassággal
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, dekorációs
Kiszállítás 1 nap múlva