Hasonlítsd össze az árakat 23 900 Ft-tól 24 490 Ft-ig 2 webáruházban:
ROJAPLAST Ültetőasztal 82 x 78 x 38 cm
Méretek 82×78×38 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 23 900 Ft és 24 490 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
Fenyőfa ültető asztal és fémlapok. A fémlemeznek köszönhetően az asztal ideális megoldás a növények ültetésére és átültetésére könnyű tartás és stabil anyag. Termék részletek: termék magassága: 82 cm termék szélessége: 78 cm termék mélysége: 38 cm termék súlya: 14 kg anyaga: fenyő szín: foltos csomag mérete: 80x40x14cm csomagolóanyag: karton Csomag tartalma: 1 x asztal az ültetéshez
Méretek
| Szélesség: | 78 cm |
|---|---|
| Mélység: | 38 cm |
| Magasság: | 82 cm |
Specifikációk
| Kültéri | Igen |
|---|---|
| Színes | Pácolt |
| Súly | 14 kg |
| Az orchideákról | Nem |
| Erkély | Nem |
| Shape | Téglalap alakú |
| Rozsdamentes | Nem |
| Anyag | Fenyő, fém |
| Lógó | Nem |
| Típus | Ültetési táblázat |
| Gyártó | Rojaplast |
| Öntözőrendszer | Nem |
A(z) Kokiskashop.hu webáruház legjobb termékei

Infravörös fűtőtest teleszkópos állvánnyal 200 W 3 fűtési
Álló, hordozható
Kiszállítás 1 nap múlva
INFANTASTIC Babahinta elefánt 68 x 33 x 47 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
INFANTASTIC Gyereksátor tartozékokkal rózsaszín/bézs
Kiszállítás 1 nap múlva
Gyermek mászókészlet 5 az 1-ben beltéri Montessori stílusú
Csúszdával
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
ROJAPLAST Fa tároló SUN ovális 103 x 40 x 200 cm
200×103×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
INFANTASTIC Gyermek sátor tartozékokkal rózsaszín/bézs
Kiszállítás 1 nap múlva
ROJAPLAST Fából készült tároló kezelt fenyőfából 130 cm
168×130×60 cm
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fürdőszobai szék polccal DIVERO SECO teakfa kezeletlen
Kiszállítás 1 nap múlva
INFANTASTIC Gyermek sátor tartozékok nélkül kék/szürke
Kiszállítás 1 nap múlva
INFANTASTIC Gyermek sátor tartozékokkal kék/szürke
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa tároló hatszögletű fém sötátszrüke
80×93×60 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
Gyerek beltéri fa játszótér csúszdával összecsukható
Csúszdával
Kiszállítás 1 nap múlva
INFANTASTIC Babahinta egyszarvú 68 x 33 x 47 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
Többfunkciós beltéri játszótér csúszdával
Csúszdával
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
INFANTASTIC Hintaló Unicorn 74 x 30 x 64 cm ezüst
Unikornis
Kiszállítás 1 nap múlva
INFANTASTIC Babahinta katica 68 x 33 x 47 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
INFANTASTIC Gyermeksátor tartozékok +zászló rózsaszín/bézs
Kiszállítás 1 nap múlva
Falióra WENKO Brooklyn bridge 37 cm
Fali, analóg, modern stílusú
Kiszállítás 1 nap múlva

