

Méretek 97×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kettős porszórt felületkezelésnek köszönhetően alkalmas kül- és beltéri használatra egyaránt. Az ülés, valamint háttámla is rugalmas textíliából készült és a teljes kényelem érdekében karfával lett ellátva. A rakásolható szék ideális teraszra, kertbe, erkélyre, medencéhez és akár kempingezéshez is használható. A felhasznált anyaga karbantartása nem igényes, ellenáll az időjárás viszontagságainak. Műszaki adatok: anyaga: alumínium + acél + textília keret színe: világosszürke textília színe: antracit ülőfelület méretei: kb 46 x 47 cm háttámla méretei: kb 60 x 46 cm a szék teljes magassága: 97 cm ülőfelület magassága a földtől: 41 cm karfa szélessége: 4,5 cm teljes szélesség: 56 cm teljes mélység: 64 cm max. teherbírás: 110 kg A csomag tartalma: 4 x rakásolható szék
| Szélesség: | 55 cm |
|---|---|
| Magasság: | 97 cm |
| Funkció | Rakásolható |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Méretek | 55 x 72 x 97 cm |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Teherbíró képesség | 110 kg |
| Anyag típusa | Szövet, acél |
| Gyártó | Garthen |
| Az üléspárna mélysége | 45 cm |
| Színes | Fekete, világosszürke |
| Súly | 20 kg |

93×56 cm, fém, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Műrattan, rakásolható, karfás
Raktáron
Műrattan
Raktáron
Fém
Raktáron
Összecsukható, fém
Raktáron
107×55 cm, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fém, karfás
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
85×68 cm, műrattan, karfás
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Karfás
Raktáron
89×62 cm, műrattan, karfás
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
90×100×100 cm, műanyag
Ingyenes szállítás

107×55 cm, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fém
Raktáron
Összecsukható, fa, akácfa
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
89×57 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva


Összecsukható, fa
Raktáron

93×56 cm, fém, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, fém
Raktáron
Természetes rattan, fenyőfa
Raktáron
110×56 cm, összecsukható, fa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
99×57 cm, karfás
Kiszállítás 1 nap múlva
86×57 cm, fém, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
89×57 cm, összecsukható, fa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron
Műanyag, rakásolható
Ingyenes szállítás
Műrattan, rakásolható
Ingyenes szállítás
Fém, műrattan
Raktáron
Fém
Raktáron

Fólia, acél
Kiszállítás 1 nap múlva

130×60×26 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Cserepes, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
7×180×200 cm, hab, ortopéd
Kiszállítás 1 nap múlva
Egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva

93×148×59 cm, egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva
110×60 cm, kerek, fém
Kiszállítás 1 nap múlva



90×40×44 cm, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

Tükrös, matt
Kiszállítás 1 nap múlva

30×30 cm, kültéri, fa mintás
Kiszállítás 1 nap múlva