






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Globo márkától származik, raktárunkban van, ára 34390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Szabálytalan |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2000 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 140 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Series | ZARA Globo |
| Gyártó | Globo |

Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Kristály, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, több mint egy izzóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, szögletes
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás