










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 35990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 22 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 1120 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 80 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Series | LINEAR Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Álló
Raktáron

Talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló
Raktáron

Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Fali
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Fali, fém
Raktáron


Mennyezeti, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás