


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Nagyteljesítményű LED fényforrás kiváló színvisszaadással, intenzív fényerővel, energiahatékony és környezetkímélő. A színhőmérséklet állítható a meleg fehértől a hideg fehérig. Az izzó teljes mértékben dimmelhető 10–100%-os tartományban. Funkció RGB - akár 16 millió szín közül választhat. Vezérlés az AigoSmart alkalmazással (i iOS és Android számára). Az okostelefont az izzóval Bluetooth segítségével párosíthatja. Kompatibilis Amazon Alexa és Google Assistant szolgáltatásokkal.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Szürke |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 42 W |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/Távirányító/LED technológia |
| Foglalat | GU10 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 500 lm |
| Series | MIA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron

Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Süllyesztett, billenthető, fém
RaktáronModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Üveg, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron