



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Nagy hatékonyságú LED fényforrás, kiváló színvisszaadás, nagy fényerő, energiatakarékos és környezetbarát működés. A színhőmérséklet állítható meleg fehértől a hideg fehérig. Az izzó teljes mértékben dimmelhető 10-100 % között. Funkció RGB - akár 16 millió szín közül választhat. Vezérlés AigoSmart alkalmazás segítségével (iOS és Android számára). Az okostelefont az izzóval Bluetooth segítségével párosíthatja. Kompatibilis a Amazon Alexa és Google Assistant.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Feszültség | 230V |
| Anyag | Fém |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/LED technológia/RGB |
| Foglalat | GU10 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| A teljes fényáram | 400 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 7500 ON/OFF |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Series | MIA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Fa, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, fém
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED
Raktáron
LED, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, bronz
RaktáronIngyenes szállításSüllyesztett, modern stílusú, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Okos, hideg fehér, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
LED, okos, modern stílusú
Raktáron
Fa, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Süllyesztett, billenthető
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, ipari stílusú
Raktáron
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Fa, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás