





Méretek 55 cm, ⌀ 54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Farostlemez: Artisan tölgy Fém: Fekete Méretek Átmérő: 54 cm Alsó polc átmérője: 41,4 cm Magasság: 41,4 cm Felső lap teherbírása: 30 kg Alsó polc teherbírása: 10 kg Súly: 6,1 kg Kialakítás Tárolóasztal univerzális felhasználásra Állítható lábak Időtálló ipari stílusban Erős fém konstrukció biztosítja a stabilitást és a hosszú élettartamot Ideális nappaliba, hálószobába és dolgozószobába Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílusos asztal bájjal Tárolóasztal TAYLOR ötvözi a praktikus felhasználást az elegáns megjelenéssel. A kerek asztallapot és az alsó polcot a meleg artisan tölgy dekor egészíti ki, amit a fekete fém konstrukció tesz könnyedén ipari hangulatúvá. Kompakt kialakításának köszönhetően kiválóan illik a kanapé, fotel vagy ágy mellé, hogy helyet biztosítson a lámpának, egy csésze kávénak vagy kedvenc könyvének. Könnyű és stabil szerkezete lehetővé teszi a könnyű áthelyezést az éppen aktuális igények szerint, így játszi könnyedséggel válik sokoldalú segítőjévé a kikapcsolódás és a munka során.
| Magasság: | 55 cm |
|---|---|
| Átmérő: | 54 cm |
| Alak | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Fém, Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Stílus | Ipari |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábak formája | Klasszikus |
| Lábak anyaga | Fém |
| Felület | Matt |
| Teherbírás | 30 kg, 10 kg |
| Nyithatóság | Szilárd |
| Minta | Két szín |
| Fa dekoráció | Artisan tölgy |
| Súly | 6,1 kg |

Kerek, fém, modern stílusú
Raktáron
75×80×80 cm, négyzet alakú, tölgyfa
Raktáron
58×45×18 cm, fém, fa
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron