






Méretek 80×70×30 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF: Tölgy artisan Fém: Fekete Méretek Szélesség: 70 cm Mélység: 30 cm Magasság: 80 cm Lábak magassága: 6 cm Felső tábla teherbírása: 30 kg Nyitott polc teherbírása: 20 kg Belső polc teherbírása: 15 kg Súly: 17,5 kg Kialakítás Tolóajtók Nyitott tárolóhely Fém szerkezeten Belső polc állítható magassággal Állítható lábak Szétszerelt állapotban szállítjuk Gyártó megjegyzése: Biztonsági okokból gyermekek ne másszanak a bútorra, és ne játsszanak vele Javasoljuk, hogy a bútort a mellékelt tartozékokkal a falhoz rögzítse
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Felület | Matt |
| Alak | Egyenes |
| Típus | Egyrészes |
| Lábak anyaga | Fém |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Nyitott tároló, Szekrényes |
| Fogantyúk | Fogantyúk nélkül |
| Klasszikus zárás | Ajtós |
| Fa dekoráció | Artisan tölgy |
| Súly | 17,5 kg |

80×70×30 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Matt, laminált, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Matt, laminált, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×110×33 cm, fa, diófa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, matt, laminált
Raktáron
80×105×35 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, matt, egyenes
Kiszállítás 2 nap múlva
80×105×35 cm, modern stílusú, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
85×150×40 cm, fa, diófa

Rusztikus, matt, laminált
Raktáron
Modern stílusú, matt, laminált
Raktáron
Modern stílusú, fa, matt
Raktáron
198×146×45 cm, tölgyfa, rusztikus
Raktáron
Modern stílusú, sarok, matt
Raktáron
Tölgyfa, fa, matt
Raktáron
85×98×29 cm, fa, rusztikus
Raktáron
110×100×40 cm, fa, diófa

75×110×33 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
122×110×37 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Matt, ipari stílusú, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Rusztikus, matt, laminált
Raktáron
Modern stílusú, fa, matt
Raktáron
Matt, egyenes, egyrészes
Raktáron
134×80×40 cm, modern stílusú, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
82×100×35 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
91×80×34 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Matt, retró, laminált
Raktáron
80×140×43 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, matt, laminált
Raktáron
88×130×43 cm, fenyő, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
72×76×35 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva