


Méretek 140×270 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 16 160 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
a függöny 100% poliészterből készültMéret 140 x 270 cmFelfüggesztés: nyakkendőszalagaz ár egy darabra vonatkozikmodern, merész színekmagas fokú sötétítéstökéletes bármilyen helyiségbeerős és sűrű szövésű
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 270 cm |
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| Hossz | 270 cm |
| Elsötétítés | Nagy |
| Felakasztásos módszer | Hajtogatott szalag (fogóra vagy horogra akasztva) |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Függöny mérete | Szélesség: 140 cm | Hossza: 270 cm |

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron