



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 16290.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Forma | Szabálytalan |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 95 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Boho |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Series | CERIA BOHO Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, modern stílusú, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Távirányítós, okos, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, retró
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, rusztikus
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
Raktáron
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, okos, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, fa, dimmelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, retró
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, műanyag
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, japandi, skandináv stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, kerek, fém
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron