



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 8090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Fekete |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,7 W |
| Izzók száma | 2 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,7 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 50 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 690 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9,4 W |
| Series | MENDOZA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, 230V
Raktáron
Süllyesztett, billenthető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
Süllyesztett, billenthető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém
Raktáron
LED, süllyesztett, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
LED, süllyesztett, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
LED, modern stílusú, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, fém
Raktáron
Süllyesztett, billenthető
Raktáron
Felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
Süllyesztett, billenthető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
LED, süllyesztett, 230V
Raktáron
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V, felületre szerelhető, billenthető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, süllyesztett, műanyag
Raktáron
Süllyesztett, billenthető, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Süllyesztett, 230V, fém
Raktáron