




A termék közvetlenül a gyártótól, a Dalber márkától származik, raktárunkban van, ára 19590.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Asztali |
|---|---|
| Foglalat | G4 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 480 lm |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a vezetéken |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Gyerek |
| Hely | Gyerekszoba |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Series | DINOS Dalber, KIDS Dalber |
| Gyártó | Dalber |