






Méretek 45×45×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF: Fehér Fém: Fekete Kisebb asztal méretei Szélesség: 45 cm Mélység: 45 cm Magasság: 45,5 cm Teherbírás: 15 kg Nagyobb asztal méretei Szélesség: 50 cm Mélység: 50 cm Magasság: 50,5 cm Teherbírás: 15 kg Az asztalok teljes súlya: 8,3 kg Kialakítás Simára csiszolt fehér asztallap fekete szerkezettel Fém szerkezet biztosítja a stabilitást A kisebb asztal a nagyobb alá tolható Állítható lábak Használható dohányzó- vagy tárolóasztalként, éjjeliszekrény alternatívájaként A termék mászásra vagy lépésre nem alkalmas Szétszerelve szállítjuk Hozzon létre praktikus és otthonos lakóteret Ez a két asztalból álló szett nagyszerű stílus és funkcionalitás kombinációját kínálja, amely minden otthonban értékelhető. A kisebb asztalt könnyen a nagyobb alá tolhatja, ami helytakarékos megoldást kínál a kisebb helyiségekben. A nappaliban dohányzóasztalként is szolgálhatnak, ahol a kisebb asztalt italok vagy távirányítók lehelyezésére használhatja, míg a nagyobb dekorációknak vagy könyveknek biztosít helyet. A hálószobában éjjeliszekrényként is hasznosak, elég helyet biztosítva lámpának, könyvnek és más szükséges dolgoknak. Egyszerű, de elegáns, tölgy dekorral és fekete acéllal ellátott kialakításuknak köszönhetően könnyen illeszkednek bármilyen enteriőrbe. Ezenkívül megjelenésüket kiegészítőkkel, például vázákkal, gyertyákkal vagy kisméretű rendezőkkel változatossá teheti. Ezekkel az asztalokkal nem csak praktikus tér alakítható ki, hanem egy otthonos sarok is, amely pihenésre és kényelemre csábít. Inspirálódjon tovább Dohányzóasztalok Nappali Tv asztalok Fotelek Bútor huzatok Komódok
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Magasság: | 45 cm |
| Anyag | Fém, Laminált |
|---|---|
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Állítható magassággal | Igen |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Szett | Igen |
| Termék színe | Fehér, Fekete |
| Anyaga | Fém, Faforgács |
| Forma | Négyzet |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Lábak anyaga | Fém |
| Készletek | Készletek |
| Hosszúság | 45 cm, 50 cm |
| Lap anyaga | Forgácslap |
| Súly | 8,3 kg |

40×40×40 cm, fém, matt
Raktáron
40×50×40 cm, fém, matt
Raktáron
40×50×40 cm, fém, matt
Raktáron
40×40×40 cm, fém, matt
Raktáron
45×45×45 cm, tölgyfa, fém
Raktáron
45×45×45 cm, tölgyfa, fém
Raktáron
Kerek, gurulós, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém, négyzet alakú
Raktáron
Márvány, matt
Raktáron
50×75×40 cm, kerek, tölgyfa
Raktáron

Tölgyfa, fém, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Üveg, fém, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
Ingyenes szállítás
Kerek, üveg, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kerek, matt, laminált
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
40×40×40 cm, rusztikus, fém
Raktáron
40×50×40 cm, rusztikus, fém
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kerek, üveg, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
40 cm, ⌀ 80 cm, kerek, üveg
Raktáron
Üveg, fém, gurulós
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
55 cm, ⌀ 50 cm, kerek, üveg
Kiszállítás 1 hét múlva
Kerek, üveg, modern stílusú

Kerek, márvány, fém
Raktáron
43 cm, ⌀ 60 cm, kerek, fém
Raktáron
Kerek, matt, laminált
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Üveg, fém, matt
Raktáron
Kerek, fém, matt
Raktáron
Kerek, üveg, fém
Raktáron
Gurulós, ovális, matt
Raktáron
Kerek, üveg, fém
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron

Álló
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron