











Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Bársonyszövet: Fekete Fém: Matt fekete Szék méretei Szélesség: 44,5 cm Ülés szélessége: 44 cm Mélység: 50,5 cm Ülés mélysége: 38 cm Magasság: 87,5 cm Ülés magassága: 47,5 cm Teherbírás: 120 kg Asztal anyaga MDF: Fekete Fa: Bükk Fém keret: Fekete Asztal méretei Szélesség: 120 cm Mélység: 80 cm Magasság: 75 cm Súly: 19 kg Kialakítás Étkező garnitúra 4 személyre Elegáns design luxus érintéssel Az asztallap fémkerettel megerősített Az asztallábak csúszásmentes és állítható véggel vannak felszerelve Elegáns, puha kárpitozású székek Szétszerelt állapotban szállítjuk Inspirálódjon tovább Bútor Gyerekeknek
| Ülőhelyek száma | 4-személyes |
|---|---|
| Forma | Egyenes |
| Anyag | Laminált |
| Szín | Fekete |
| Jellemzők | Székekkel |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Termék színe | Fekete |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Lap anyaga | MDF |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Ülésmagasság | 47,5 cm |
| Asztal magassága | 75 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Asztal szélessége | 80 cm |
| Asztal hossza | 120 cm |
| Szék mélysége | 50,5 cm |
| Szék szélessége | 44,5 cm |
| Szék magassága | 87,5 cm |

Modern stílusú, tölgyfa, fém
Raktáron
Fenyő, rusztikus, Provence stílusú
Raktáron
Műanyag, tölgyfa, bükkfa
Raktáron
Modern stílusú, fém, székekkel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, fém, székekkel
Kiszállítás 1 hét múlva
Modern stílusú, tölgyfa, fém
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron